Podczas piwnej uczty, goście mogą cieszyć się wspaniałym widokiem na Motławę, częstymi wydarzeniami muzycznymi i piwnymi. Nazwa i logo CATHEAD oraz międzynarodowa, ponadczasowa żeglarska atmosfera wpisują się w historię i symbolikę okolic ul. Powroźniczej i Baszty Kotwiczników. Więcej ciekawostek o starym Gdańsku, morskich opowieści oraz nazw browarów godnych uwagi można zasłyszeć przy szklance dobrego trunku w lokalu.


Urodziny

Lokal wyposażony jest w 28 kranów, z których leje się zawsze co najmniej 14 równych piw.

Planujesz huczne urodziny? Cathead Multitap to wspaniałe miejsce dla takich imprez. Szeroka gama wyboru różnych alkoholi z pewnością zaspokoi nawet najbardziej wysublimowane gusta, a doskonały klimat i atmosfera miejsca, sprawią, że będzie to niezapomniany wieczór, zarówno dla Twoich gości jak i dla Ciebie.


Panieński Kawalerski

Lokal wyposażony jest w 28 kranów, z których leje się zawsze co najmniej 14 równych piw.

Planujesz spędzić wieczór Panieński/Kawalerski w niezwykłym miejscu? Cathead Multitap to miejsce którego szukasz. Nasi Barmani wraz z szerokim asortymentem genialnych trunków zadbają o wspaniałe nastawienie do zabawy - zarówno Twoich gości jak i Twoje. Dzięki doskonałej lokalizacji w centrum Gdańska, będziesz mieć wszystko pod kontrolą, a niepowtarzalny klimat miejsca sprawi, że poczujesz się wyjątkowo jak na wieczór przed małżeński przystało.