CATHEAD w Gdańsku

Morze dobrego piwa i trochę historii

Cathead to nowy multitap na piwnej mapie Gdańska. Lokal wyposażony jest w 28 kranów, z których leje wiele różnych, starannie dobranych piw: od małych, lokalnych piwowarów, przez mniejsze i większe polskie browary rzemieślnicze, po najlepsze zagraniczne sztosy.


Oczywiście, poza standardowym wielokranem, w naszej ofercie posiadamy także szeroki wybór kraftowych piw butelkowych różnych krajów. Dla osób preferujących mocniejsze trunki serwujemy wyselekcjonowane alkohole ze specjalnym uwzględnieniem różnego sortu whisky. Ponadto w naszej ofercie znajdują się przepyszne drinki na bazie świetnej jakości rumów i ginów. Wszelkie trunki idealnie nadają do spożycia na Naszym przepięknym tarasie, z którego widok rozpościera się na Motławę. Czego chcieć więcej? Wielbiciele nietuzinkowych miejsc, wyszukanych piw, pysznych drinków i dobrej whisky z całego świata, przybywajcie!


Sam lokal znajduje się na ulicy Powroźniczej 19/20, tuż przy Zielonej Bramie, skąd goście mogą cieszyć się wspaniałym widokiem na Motławę. Wnętrze utrzymane jest w stylizacji marynistycznej, przeplatanej motywami ceglanymi oraz wykończeniami z dębu i skóry z niewielkim industrialnym akcentem.